Nuhoğlu İnşaat İş Başvurusu

Nuhoğlu İnşaat, 1986 yılında kurulmuştur ve kurulduğundan günümüze kadar bir çok önemli proje gerçekleştirmiştir. İnşaat şirketi kuruluşundan itibaren kent parkları, sağlık projeleri, konut projeleri ve sağlık projeleri yapmaya başlamıştır. Firma sektöründe emin adımlarla ve iddialı bir şekilde ilerlemiştir ve şuanda sektöründe önemli bir konumda yer almaktadır. Nuhoğlu İnşaat Ülkemizin sembol yapıları arasında yer alan yetmiş'in üzerinde yapı inşaatı gerçekleştirmiştir.
Nuhoğlu İnşaat'ın gerçekleştirmiş olduğu projelerden bazıları ise şöyledir; Sinan Erdem Spor kompleksi, Şehir parkı, Cebeci kapalı olimpik spor kompleksi, Bursa hayvanat bahçesi ve Van 100.yıl üniversitesi araştırma ve uygulama hastanesinin projelerinde imzası bulunmaktadır. Firma şimdiye kadar 1.450.000 metrekare inşaatı faaliyete geçirmiştir. Ayrıca ülkemizin dışında da yani yurt dışında da ofisleri bulunmaktadır. Nuhoğlu İnşaat'ta 2.500'e yakın personel bulunmaktadır sizlerde bu personellerin arasında yer almak istiyorsanız hemen Nuhoğlu İnşaat'a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nuhoğlu İnşaat'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Tasarım Yöneticisi İstanbul(Asya)
  • Pazarlama Müdürü
  • Proje Satış MüdürüHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.