OhannesBurger İş Başvurusu

Ohannesburger 2008 senesinde iki çift tarafından kurulmuştur. Bu çiftin asıl meslekleri endüstri mühendisliği ve okumak için Amerika'ya gidince burada sokakta satılan hamburger kültürünü çok beğenmişlerdir. Okullarını bitirip döndüklerinde başka işlerde çalışan iki çift bu hamburger kültürünü ülkemize de yaymak ve hayallerini gerçekleştirmek için 2008 senesinde bir karar almışlar
ardından Ohannesburger şirketini kurmuşlardır. Şirketin merkezi izmir'de yer almaktadır. Bu iki çift daha sonralardan işleri biraz daha ilerleterek kıymayı, soğan halkası, sos ve ekmeğine kadar kendileri yapmaya başlamışlardır.

İşte Ohannesburger şirketi bu iki çiftin hayali üzerine kurulmuş ve hayalleri gerçek olmuş şirket oldukça başarılı olmuştur. Şirket ürettiği ürünleri özenerek üretmekte hatta köftelerini kendi özel et işleme tesislerinde yapmaktadırlar. Yine soslarının da özel üretim tesisi ve ekmeklerinin tarifide kendilerine özeldir. Sizlerde bu başarılı burger şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen Ohannes Burger'e iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ohannesburger iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.