Özel Öztan Hastanesi İş Başvurusu

Özel Öztan Hastanesi, 1988 senesinde Doktor Uğur Öztan isimli kişi tarafından kaliteli sağlık hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Bu özel hastane insana oldukça değer vermekte ve insan sağlığını oldukça önemsemektedir. Kaliteli sağlık hizmeti vermek için alanlarında uzman doktorları kadrolarına dahil etmektedirler. Hastane ilk kurulduğunda 20 yatak bulunmaktaydı ve şuan günümüzün gereksinimlerine uygun olarak 82 yatak bulunmaktadır. Öztan Hastanesi her geçen gün büyümekte ve Uşak ilinin bilindik hekimlerini bünyesine katmaya devam etmektedir.

Öztan Hastanesi genel cerrahi, dahiliye, diyetisyen ve kulak burun boğaz gibi daha saymadığımız bir çok branşta hizmet vermektedir. Bu insan sağlığına değer veren ve her geçen gün daha da büyüyen Uşak Özel Öztan Hastanesinde sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilirsiniz.
Özel Öztan Hastanesi iş başvurusu4 yorum:

 1. Ben is ariyorum temizlikçı olarak cok ihtiyacim var bana ulasirsaniz sevinirim .5454516236

  YanıtlaSil
 2. temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum (bayan)
  05374220085

  YanıtlaSil
 3. temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum beni ararsanız sewinirim (bayan)
  05374220085

  YanıtlaSil
 4. merhaba ismim ümit iş için E+a2 sınıfı eyliyetim var şöfüm vs işler alanında asansör tenik bakım vs cevap verirseniz sevinirim tl 0506 067 7676

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.