Özhan Market İş Başvurusu

Özhan Market'in geçmişi 1963 senesine dayanmaktadır o yıllarda Nevzat Özhan Yenisölöz'de bir bakkal dükkanı ile bu işe başlamıştır. İlerleyen yıllarda gıda piyasasına büyük yatırımlar yapmayan Özhan, abisi Güngör'ün minibüsü ile mahalle bakkallarına zeytin satmaya başladılar. 1977 senesinde kendisine bir ortak bulan Özhan bu ortaklığın getirdiği imkanlar ile 1980 senesinde 30 metrekarelik dükkan ile devam ettiler. Özhan Market her geçen gün büyümüş ve büyük emekler ile günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır.

Özhan Market, 1992 senesinde yani otuz yıllık tecrübesinin ardından Bursa'da bir ilke imza atarak 4 katlı mağazada gıdanın haricinde giyim ve kırtasiye ürünlerini de satmaya başlamıştır. Bursa'ya en iyi hizmeti veren mağaza kısa sürede halkın sevgisini kazanmıştır. Böylece şirket daha da büyümeye başladı ve mağaza sayısı da artmaya başlamıştır. Özhan Marketin şuanda 30'ü aşan şubesi ve 700'ü aşan personeli ile müşterilerinin hizmetlerini karşılamaya devam ediyorlar. Ayrıca 5.500 metrekarelik lojistik merkezi ve yedi adet soğuk hava deposu ile hizmet veriyor. Sizlerde Özhan Market'e iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Özhan Market'de yer alan bazı iş ilanları;

  • Şarküteri Personeli
  • Engelli Personel
  • Reyon Personeli Özhan Marketler Zinciri Bursa
  • KasiyerHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.