Pensan İş Başvurusu

Pensan 1976 senesinde kurulmuştur. Pensan, ülkemizin en büyük kurşunkalem, tükenmez kalem, jel kalem, kuru boya kalemi üreticilerinden birisidir. Üretmiş olduğu ürünlerde kaliteye oldukça önem vermektedir. Kalem şirketi kendisini sürekli yenilemek ve geliştirmek için son teknolojiyi takip etmekte bu yenilikleri ise araştırma ve geliştirme bölümünde uygulamaktadır. Bu son teknolojiyi takip ederek kendisini yenileyen ayrıca sektördeki pazarda rekabet edebilmesini sağlamaktadır.

Pensan, kendi sektöründe dünyanın önde gelen firmaları ile rekabet etmektedir. Şirket üretmiş olduğu ürünlerini 40'dan fazla ülkeye ihraç etmektedir bu ihraç ettiği ülkelerden bazıları ise şöyledir; Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Portekiz, İngiltere, İspanya, Yunanistan ve Macaristan'dır. Sizde sektöründe lider konumda yer alan kalem firmasında çalışmak istiyorsanız hemen Pensan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pensan'da açık olan bazı iş ilanları;

  • Muhasebe Elemanı İstanbul - Avrupa
  • SEKRETER
  • Makam Şoförü
  • Üst Düzey Yönetici AsistanıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.