Popeyes İş Başvurusu

Popeyes şirketinin geçmişi 1972 senelerine dayanmaktadır. O yılda New Orleans'da geleneksel tarifiyle hazırladığı kızartılmış tavukları satmaya başlamıştır ancak işler çokta iyi gitmemiştir. New Orleans halkının damak tadına uygun olarak daha baharatlı tavuk tarifi hazırlamıştır. Şirketin ismini ise bir filmde yer alan karakterden etkilendiği için Popeyes olarak koymuştur. Bu sefer işler istediği gibi gitmiş ve yeni hazırlamış olduğu kızartılmış tavuk tarifi büyük başarı yakalamıştır. Popeyes şirketi uluslararası büyümeye 1984 senesinde başlamıştır. Popeyes günümüzde oldukça bilinir ve güçlü markalardan birisi haline gelmiştir. Şirketin günümüzde sadece Amerika'da 1.900'den fazla restoranı bulunmaktadır ve tüm hızıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Amerika'nın yanı sıra Japonya, Almanya, Kore, Meksika, Handura, Panama ve Kanada gibi saymadığımız 27 uluslar arası pazarda hazırlamış olduğu lezzetleri müşterilerine sunuyor. Bu hızla büyümüş ve halen daha büyümekte olan Popeyes şirketinde sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen Popeyes iş başvurusu yapabilirsiniz. Popeyes şirketi iş başvurularını telefon ile gerçekleştirmektedir bu nedenle aşağıda sizlere vereceğimiz telefon numarasından iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Popeyes iş başvurusu için;
444 7 822Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.