Yeşil Bisiklet Programı Başvuru Formu

Kanal 7 ekranlarında yayında olan ve Erkam Şamcı'nın sunduğu program Erkam Şamcı, her hafta bir evin bahçesini yenilemek için yeşil bisikleti ile harekete geçiyor. Eğer sizlerde Ziraat Mühendisi olan Erkam Şamcı'ya bahçenizi yeniletmek istiyorsanız hemen programa başvuruda bulunabilirsiniz. Bu programda hem evlerin bahçeleri güzelleştiriliyor hemde çevremizin nasıl sağlıklı, temiz kalacağının püf noktaları veriliyor.

Evet, sizlerde Erkam Şamcı'nın sunumuyla gerçekleşen Yeşil Bisiklet programına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda sizlere vermiş olduğumuz mail adresine düzenlenecek bahçenizin fotoğrafını ve iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır. Erkam Şamcı her hafta bir evin bahçesini yapmak için yollara düşüyor.

Yeşil Bisiklet Mail Adresi: yesilbisiklet@kanal7.com4 yorum:

 1. Size mail attim en kisa surede donmeniz umuduyla ...

  YanıtlaSil
 2. nasıl mail. atıyosunuz
  ben atamadım

  YanıtlaSil
 3. slm sayın Erkam Şamcı benim ankara balgatta evim var terasın kış bahçesini yapılmasını sizden rica ediyorum sizlerden yardım bekliyorum saygılarımla

  YanıtlaSil
 4. selam erkan şamcı bizim kapımızın önünde bir bahçe var ama biz o bahçeyi ne yeparsak yapalım bir türlü düzene sokamıyoruz sizde tek bir ricam var bizim bahçeyide bir düzene sokmanız

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.