Yeşilyurt İnşaat İş Başvurusu

Yeşilyurt İnşaat şirketinin geçmişi 1930'lu yıllara dayanmaktadır ve Yeşilyurt ailesi tarafından kurulmuştur. 1980 senesinde inşaat faaliyetlerini başlayan şirket Karabük'te kurduğu haddehane ile demir, çelik üretmeye başlamıştır böylece sektöre ilk adımı atmıştır. Daha sonra ilk kurulan haddehane'den 6 yıl sonra ikinci haddehanesini Samsun ilinde kurmuştur. Bu yatırımları ile sektördeki yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır. Yeşilyurt İnşaat kendisini sürekli geliştirmiş ve önemli inşaat projelerine imzasını atmıştır.

Yeşilyurt İnşaat 2004 senesinde ilk konut projesi olan Dream City'yi Zonguldak ilinde hayata geçirmiştir. Şirket inşaat sektöründe adını duyurmak ve söz sahibi olmak amacı ile arsa yatırımları yapmaya başlamıştır. Bu arsa yatırımlarını ise Ankara ve İstanbul'da gerçekleştirmiştir. Daha sonra ödüllü Still İstanbul projesinin temellerini atmış ve sektörde emin adımlarla ilerlemiştir. Eğer sizlerde Yeşilyurt İnşaat şirketinde personel olarak çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.


Yeşilyurt'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Satış Danışmanı İstanbul(Asya)
  • İkram Elemanı
  • Muhasebe ElemanıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.