Yüksel İnşaat İş Başvurusu

Yüksel İnşaat şirketi 1963 senesinde Ankara'da kurulmuştur. İnşaat şirketi ilk kurulduğunda ülkemizde yer alan limanların yapımını gerçekleştirmekteydi fakat daha sonralarda enerji, ulaşım ve arıtma gibi bir çok projelere de girmiştir. 1997 senesinde Yüksel İnşaat bir çok alanda faaliyet gösteren şirketlerini bir araya toplamak amacı ile Yüksel Holding'i kurmuştur ve bu holding çatısı altında bulunan turizm, inşaat, savunma sanayi ve güvenlik gibi saymadığımız bir çok şirket barınmaktadır.

Yüksel İnşaat, 1999 senesine geldiğinde İso kalite belgelerini almıştır. Yüksel İnşaat firması ülkemizde bir çok proje gerçekleştirmektedir bunun yanı sıra bir çok uluslararası projelerde de imzası bulunmaktadır. Şirketin projelerini gerçekleştirdiği ülkelerden bazıları ise; Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Gürcistan ve Suudi Arabistan'dır. Sizlerde bu büyük ve halen daha büyümekte olan inşaat şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen Yüksel İnşaat iş başvurunuzu yapabilirsiniz.
Yüksel İnşaat iş başvuru formu3 yorum:

  1. merhama erkan bey benim bahçemin yapılmasını istiyorum lütfen saygılarımla

    YanıtlaSil
  2. erkan bey ben doğaya aşık bir bayanım bahçemde nefes alıyorum en büyük hayalim güzel bir bahçe evim bahçeli fakat istediğim gibi yapamadım lütfen yardım edin

    YanıtlaSil
  3. erkan bey ben arsuz /hatayda kaymakamlık yanı deniz sokakta oturuyorum adım perihan kahraman bahçemi ne yaptıysam istediğim gibi güzelleştiremizorum lütfen sesimi duyun mayısa kadar bahçemi güzelleştirmem lazım ama yapamadım ben bahçemde çay keyfi yapsamda çok mutlu olurum lütfen yardım edin ve benim bahçemede gelin bunun hayaliyle yaşıyorum acaba şans banada gülermi erkan bey benim bahçemede elini uzatırmı diye programlarınızı büyük bir heyecenle izliyorum buralar size çokmu uzak kalır gelirmisiniz bilmem hiç umudum yok ama belki allahım yüzümü güldürür ve siz bu mesajımı okursunuz hep dua edicem hoşçakalın

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.