Zyxel İş Başvurusu

Zyxel, 1989 senesinde kurulmuş ülkemizde ve dünyada önde gelen iletişim teknolojileri sağlayıcılarından birisidir. 1989 tarihinden bu yana bir çok yeniliğe imza atmıştır. Zyxel iletişim teknolojileri şirketinin merkezi Tayvan'da bulunmaktadır. Şirketin dünya genelinde çeşitli bölgelerde 32 bölge ofisi ve iki araştırma, geliştirme merkezi bulunuyor. Zyxel, dünyanın en büyük Dsl üreticisidir ve 18 kategoride 400'den fazla ürünü müşterilerine sunmaktadır. Zyxel, üretmiş olduğu ürünleri çevreye zarar vermeyecek şekilde üretmekte çevrenin yanı sıra ürünlerinin kalite ve performansına da oldukça önem vermektedir.

Zyxel şirketi ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir ve iki milyonun üzerinde adsl kullanıcısı şirketin ürünlerini tercih etmektedir. Ülkemizde yaklaşık olarak iki buçuk milyon Zyxel ürünü aktif olarak kullanılmaktadır. İletişim şirketinin 3.200'den fazla çalışanı bulunmaktadır ve 150 ülkeye çözüm sunmaktadır. Sizde dünyanın en büyük iletişim şirketi olan Zyxel'de çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zyxel'de yer alan bazı iş ilanları;

  • Teknik Destek Mühendisi İstanbul(Avr.)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.