112 Personel Alımı iş başvurusu

112 acil çağrı merkezleri yeniden yapılandırıldığı için yeni personel ihtiyaçları da doğdu. 112 bir çok alanda ve çeşitli pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecektir. 112'de açık olan iş pozisyonları yani personel alımı yapılacak pozisyonlar şöyledir; veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 112 acil çağrı merkezi müdürü, mühendis, teknisyen ve tekniker gibi alanlara personel alımları gerçekleştirilecektir. Şunu da belirtmek isterim bir çok kişi 112 acil sağlık kurumuna personel alınacağını sanıyor fakat bu ilan 112 acil çağrı merkezlerine yapılacak personel alımıdır.

27 Şubat 2014 tarihinde resmi gazetede yayınlanan 6525 sayılı kanun ile 112 servisleri tekrardan yapılandırılmıştır. Bu yapılandırma sebebi ile 112 acil çağrı merkezi 2014 senesinde personel alımı yapıyor. 112 personel alımları Kpss ile yapılacaktır ve tercih kılavuzu Ösym sitesinde yayınlanacaktır. Araştırmalarımıza göre bir çok kişi bu 112 personel alımı ilanını pek anlayamamışlar bu ilan sadece bir duyurudur ve 112 teşkilatı devlet kurumu olduğu için Kpss puanlarına göre işçi alımı yapılmaktadır.

112 iş başvurusu hakkında daha fazla detay için www.memurlar.net/haber/458803/Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.