Callpex İş Başvurusu

Callpex firması müşterilerine bir çok hizmet sunmaktadır ve bu hizmetleri sunabilmekeri için yetenekli, çalışkan personel ihtiyacı bulunmaktadır. Callpex. bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımları gerçekleştirmektedir sizde Callpex'de çalışmak istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Callpex'de şuanda 1.600'ü aşkın personel çalışmaktadır ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Ayrıca şirketin otuzdan fazla ortağı bulunmaktadır.

2008 senesinden bu yana yani 6 yıldır çeşitli sektörlerde faaliyetleri bulunan ve bu 6 yıllık birikim, tercübe ile müşterilerine en iyi hizmeti veriyor. Callpex'in şuanda verdiği hizmetlerden bazıları ise şöyledir; tele satış, tele pazarlama, tahsilat hizmetleri ve teknik destek gibi daha saymadığımız bir çok hizmeti bulunmaktadır. Callpex iş başvurularını sitesinde yer alan kariyer sayfasından gerçekleştirmektedir. Bu kariyer sayfasında üç adet il bulunmaktadır İstanbul, Bingöl ve Yozgat'tır sadece bu üç ilden personel alımı yapmaktadır.

Callpex iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.