Coca Cola Staj Başvurusu

Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer alan Coca Cola şirketinde staj yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Coca Cola şirketi bünyesinde çalıştırmak üzere kısa dönemli ve part-time olarak stajyer alımları yapmaktadır. Coca Cola, stajyer öğrenci alımlarını kendi sitesinde yer alan staj başvuru adresinden gerçekleştirmektedir. Coca Cola, stajyer öğrenci alımlarını mülakatlar ile gerçekleştirmektedir ve bu yapılan mülakatlarda başarılı 15 öğrenci seçilerek farklı iş pozisyonlarında staja başlamaktadır.


Sizlerde zorunlu staj görevinizi sektöründe başarılı firmalardan birisinde yapmak ve tecrübesinden yararlanmak istiyorsanız hemen Coca Cola firmasına staj başvurularınızı yapabilirsiniz. Coca Cola insan kaynakları sayfasında yazılanlara göre staj yapabilmek için üniversite öğrencisi olmak zorundasınız daha fazla staj başvurusu detayları için Coca Cola staj başvurusu adresini inceleyebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.