Deichmann İş Başvurusu

Deichmann şirketinin geçmişi 1913 senesine dayanmaktadır. O yıllarda 1888 doğumlu olan Heinrich Deichmann ile eşi bir ayakkabıcı dükkanı açtı ve günümüze kadar gelebilmeyi başardı. Deichmann şirketi kurulduğu yıllardan bu yana oldukça büyüdü. Bu büyüme gerçekleşirken şirket sahipleri hiç bir banka kredisi almadı ve borsaya girmedi. Yani şunu diyebiliriz ki Deichmann Ayakkabı şirketi kendi yağıyla kavruldu ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başardı. Deichmann Ayakkabı'nın, günümüzde yirmi üç ülkede şubesi ve otuz binden fazla personeli ile müşterilerinin hizmetlerini karşılıyor. Eskiden olduğu gibi halen daha kendi gücüyle büyümeyi tercih eden ve buna oldukça önem veren aile şirketi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Deichmann büyümeye devam ettikçe personel ihtiyacıda doğal olarak artıyor. Dünya markası haline gelen bu ayakkabı şirketinde personel olarak çalışmak istiyorsanız aşağıda yer alan iş ilanlarını inceleyebilir ve size uygun olan Deichmann iş ilanlarına iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başarılı ayakkabı şirketinde açık olan iş pozisyonlarından bazıları aşağıda listelenmiştir.

Deichmann Ayakkabı'da yer alan bazı iş ilanları;
  • DÜZCE KREMPARK AVM MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI
  • Muhasebe Uzmanı İstanbul Deichmann Ayakkabıcılık ..
  • KUŞADASI / KİPA AVM MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI Aydın
  • KIRIKKALE PODİUM AVM MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANIHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.