Desa Deri İş Başvurusu

Desa Deri, geçmişi 1970'li senelere dayanmaktadır o senelerde eczacılık fakültesinde okuyan girişimci bir genç iş kurma çalışmaları yapmaktaydı. Bu iş kurma çalışmaları sonuç vermiş ve Deri Çanta işine girmeye karar vermiştir daha sonra Abd'li bir şirket ile iletişim kurmuştur. Desa Derinin kurucusu Melih Çelet isimli bir girişimcidir. Abd'li bir şirket Melih Çelet ile anlaşma sağlamadan önce bir numune istemiş ve Melih bu numuneyi bir gecede hazırlatarak firmaya sunmuştur. Bu hazırlanan numune Abd'li firmayı memnun edince Desa Derinin'de serüveni başlamıştır.

Desa, 1972 senesinde bayan çantası üretimlerine başlamış ve bu üretilen ürünler Türk tüketiciler ile 1973 senesinde buluşmuştur. Desa, kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme kaydetmiş daha sonra dünya'ya açılma kararı alınmıştır. 1980'li senelerde Desa şirketi dünya'ya açılmıştır ve dünya markaları arasına girmeyi başarmış başarılı bir şirket olmuştur. Desa, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir bu nedenle şirkette çalışan sayısını arttırmak amacıyla personel alımı yapmaktadır. Desa Deri iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz. Her geçen gün büyüyen Desa Deri'de çalışmak isteyenler buradan iş başvurusu yapabilirler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.