Eras İnşaat İş Başvurusu

Eras İnşaat firmasının geçmişi 1970'li yıllara dayanmaktadır şirketin kurucusu Mustafa Eraslan inşaat işleri ile uğraşmaya başlamış ve bu uğraşlar 1987 senesinde şirketleşmeyle sonuçlanmıştır. Yani Eras İnşaat şirketi 1987 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin asıl kuruluş amaçlarından birisi çağın gerektirdiği yeniliklere ayak uydurmak ve sanayileşmenin artması ile kırsal alanlardan kentlere göç oluştuğu için bu alanların çarpık yapılanmasını önlemek amacı ile faaliyetlerine başlamıştır. Eras İnşaat insanlar için sağlıklı yaşam alanı ve kolay ulaşım sağlanması için çabalamıştır. Şirketin kurulduğu yıllardan günümüze başarılı bir şekilde gelebilmesi son yenilikleri takip etmesi olmuştur. Eras Holding bünyesinde barınan Eras İnşaat şirketinin yanı sıra 1997 yılında kurulan Eras Anıl sigorta ve Eras Medya Grubu gibi bir çok şirket holding bünyesinde yer almaktadır.

Eras Holding her sene kendisini güçlendirmek için yenilikler yapmış ve şirketler kurmaya devam etmiştir. Bu kurduğu şirketler ile gücüne güç katmıştır. İnşaat firması gün geçtikçe büyümeye devam ediyor böylece şirket için personel ihtiyacı da artmaya başlıyor. Bu nedenle Eras İnşaat şirketi açık pozisyonlara personel alımları yapmaktadır. Sizlerde Eras İnşaat'a iş başvurusu yapabilir ve uygun bulunursa çalışmaya başlayabilirsiniz. Eras İnşaat iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekiyor.
Eras İnşaat iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.