Erdemir İş Başvurusu

Erdemir ve Çelik Fabrikaları personel alımları yapmaktadır. Erdemir şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Sektörün lideri diyebileceğimiz Erdemir iş başvurularını kendi sitesinde yer alan Erdemir iş başvuru formundan gerçekleştirmektedir. Erdemir iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir çünkü uygun bulunursa bu verdiğiniz bilgiler ile size geri dönüş sağlanacaktır.

Erdemir ve Çelik Fabrikaları, 1960 senesinde Zonguldak ilinde kurulmuştur ancak fabrikanın tamamlanması 5 yıl sürmüş 1965 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Erdemir, ilk kurulduğu zamanlar bir kamu kuruluşu olarak çalışmalarına devam ediyordu ancak 2006 senesinde Oyak Gurubu bünyesine dahil olmuştur. Erdemir kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişmiş ve ülkemizin en büyük yassı demir üreticisi haline gelmiştir. Demir şirketi çeşitli yassı demir üretimleri yapmaktadır bunlar ise Sıcak Haddelenmiş Yassı Çelikler, Soğuk Haddelenmiş Yassı Çelikler, Galvanize/Galvanile Yassı Çelik gibi üretimleri bulunmaktadır.

Erdemir, kurulduğu günden bu yana büyük bir yol katetmiş ve büyümüştür halen daha büyümeye devam eden demir şirketi büyüdükçe personel ihtiyacı artmıştır bu nedenle personel alımları yapmaktadır. Sizde Erdemir şirketinde çalışmak isterseniz hemen Erdemir'e iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunun yanı sıra Erdemir staj başvurusu yine aynı sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.

Erdemir iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.