Farba İş Başvurusu

Farba şirketi bir çok alanda personel alımı yapmakta sizlerde bu köklü Farba şirketinde çalışmak isterseniz hemen açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Farba şirketi 1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde kurulmuş ve Bayraktarlar Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Farba, otomotiv aydınlatma sektöründe faaliyetlerini en iyi şekilde devam ettirmektedir ve bünyesinde 400'ü aşkın personeli bulunmaktadır.

Farba, bulunduğu sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. 1979 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunma çabası içindedir ve bu müşteri memnuniyetini bünyesinde çalıştırdığı personeli ile başarmaktadır. Farba, üretim kalitesine de oldukça önem vermektedir ancak tüm bunların yanı sıra çevreye de oldukça duyarlı davranmaktadır. Şirketi bir çok iso kalite belgesi bulunmaktadır. Farba'nın temel amaçları arasında sürekli gelişim vardır böylece rekabet edebilmekte ve artan maliyetin önüne geçmektedir. Sizde hemen Farba şirketine iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Farba'da yer alan bazı iş ilanları;
  • Boya Proses Uzmanı Bursa FARBA
  • Bakım Teknisyeni Kocaeli VLE ELEKTRONİK
  • SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa FARBA Otomotiv Aydınlatm..
  • Elektronik kart üretimi -Teknik Personel Kocaeli VLE ELEKTRONİK
  • Üretim Operatörü (Engelli) Kocaeli Farba A.Ş.
Farba'da yer alan iş ilanları yukarıda listelenmiştir sizde iş başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.