Hedef Ecza Deposu İş Başvurusu

Hedef Ecza Deposunun temelleri 1993 senesinde atılmıştır ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmiştir. Ecza Deposunun geçmişi 1987 yılına dayanmaktadır o yıllarda Es Ecza Deposu faaliyetlerine başlamış iki yıl sonrada kozmetik alanında faaliyet sürdüren eczanelere hizmet vermek için Esko kurulmuştur. Hedef Ecza Deposu ulusal alanda ilaç dağıtım kanallarını örgütlemek amacı ile kurulmuştur ve bu sistemin çekirdeğini oluşturmaktadır. Hedef Ecza, hiç durmadan her yıl sürekli kendisini yenilemiş ve kendisini geliştirmek için faaliyetlerini sürdürmüştür.

Hedef Ecza, 1994 yılında ulusal pazarı bir araya getirmek için karadeniz hedef'i Samsun'da faaliyete sokmuştur. Daha sonra 1995 yılında orta anadoluya hizmet vermek amacıyla Ankara Hedef kurulmuştur. Kendisini güçlendirmek için 2000 yılında Avrupa'nın en önemli ilaç dağıtıcısı ile ortaklık anlaşmaları yapmış ve 2001 senesinde bu ortaklık gerçekleşmiştir. Hedef Grubu 2001 yılında Hedef Allianca Holding ismini almıştır. Bu ortaklık sonucunda şirket büyümüş ve bir çok alanda hizmet vermeye başlamıştır. Hedef Ecza Deposuna iş başvurusunun yanı sıra staj başvurusu da yapabilirsiniz.

Hedef Ecza Deposu iş başvurusu



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.