Hugo Boss İş Başvurusu

Hugo Boss şirketi 1924 senesinde küçük bir kasabada kuruldu fakat o dönemde ki ekonomik kriz nedeni ile iflas etti. Şirket 1933 senesinde tekrar kuruldu ve o yıllarda atağa geçti kendisini sektöründe güçlendirdi. Şirket ismini kurucusu ve moda tasarımcısı olan Hugo Boss'dan almıştır. Şirket kurulduğu yıllarda pek başarıyı yakalayamasa da daha sonralarda ekonominin düzelmesi ile büyüdü ve günümüzde halen daha faaliyetlerini sürdürmektedir. Kadın ve Erkek giyim şirketi günümüzde 110 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve bu ülkelerde 6.000'i aşan satış noktası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra şirketin beş üretim tesisi bulunmaktadır ve bunlardan biriside İzmir ilinde yer almaktadır. İzmir'de bulunan üretim tesisi 56.000 m2'lik bir alan üzerine kurulmuş ve 3.000'i aşkın personeli bulunuyor.

Hugo Boss, erkek takım elbise üretimlerine 1999 senesinde başlamıştır daha sonra 2004 senesinde ise bayan giyim üretimlerine başlamıştır. Hugo Boss İzmir önce insan sloganıyla personellerine sunmuş olduğu eğitimin yanı sıra keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal ortamlarda hazırlamaktadır. Sizlerde bu şirketin bir parçası olmak istiyorsanız Hugo Boss'a iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirkette çeşitli pozisyonlarda ilanlar bulunmaktadır size uygun olanı inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Hugo Boss'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Operatör İzmir Hugo Boss
  • Satış Danışmanı - İstinye İstanbul(Avr.)
  • Satış Danışmanı - Next Level AnkaraHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.