İng Bank İş Başvurusu

İNG Bank'da çalışmak istiyorsanız iş başvuru formundan yararlanarak İng Bank iş başvurusu yapabilirsiniz. İng Bank, 2007 senesinde İng Grubunun Oyak Bank'ı satın alması ile temelleri atılmıştır. Oyak Bank'ın tüm hisselerini satın aldıktan bir yıl sonra yani 2008 senesinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. İng Grubu, Hollanda kökenlidir ve şirketin merkezi Hollanda'da bulunmaktadır İng Bank ise Türkiye kollarından birisidir. İng Grubu sadece bankacılık sektöründe değil bir çok sektörde faaliyet sürdürmektedir bunlar ise; hayat sigortası, yatırım hizmetleri ve emeklilik hizmetleri gibi alanlarda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

İNG Grubu bankacılık sektöründe yüz elli yıldır hizmet vermektedir ve bu tecrübe ile en iyi hizmeti vermek istemektedir. İng, kırktan fazla ülkede 90.000'i aşkın personeli ile faaliyetlerini sunmaya devam ediyor. 150 yıldır hizmet veren bankanın günümüze başarılı bir şekilde gelmesinin sebebi ise yenilikçi yapısı ve kolay bankacılık sunmasıdır. Bu büyük şirket büyüdükçe personel ihtiyacı da artmaktadır bu nedenle sizlerde İNG Bank'da çalışmak istiyorsanız hemen iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra İNG Bank staj başvurusu da yapabilirsiniz.

İng Bank iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.