İsdemir İş Başvuru Formu Personel Alımı

İsdemir, Türkiye'nin en büyük entegre demir ve çelik fabrikalarından birisidir. İsdemir şirketinde sizlerde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz. İsdemir, personel alımlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları adresinden gerçekleştirmektedir bu sayfadan İsdemir açık iş ilanlarını inceleyebilir ve isdemir iş başvurusu yapabilirsiniz.

İsdemir firması 1970 senesinde 6,8 milyon m2'lik alan üzerine fabrikası kurulmuştur. İsdemir, kurulduğu günden bu yana oldukça büyümüş ve halen daha bu büyümesi devam etmektedir. Günümüze kadar gelebilmesinin en önemli unsurlarından birisi kendisini sürekli yenilemesi ve teknolojiyi yakından takip etmesidir. İsdemir, tüm bu faaliyetlerinin yanı sıra çevreye de oldukça önem vermekte insan sağlığını tehlikeye atmamaktadır. Şirket 2003 senesinde yeniden yapılanma sürecine girmiştir ve bu yapılanma süreci kısa sürede tamamlanmıştır. Bu yeniden yapılanma süreci sonrasında yılda 2 milyon ton üretim kapasitesi 5 milyon ton'a çıkartılmıştır. İsdemir'de çalışmak istiyorsanız hemen iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İsdemir personel alımı ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.