Kartonsan Staj Başvurusu

Kartonsan, yaz dönemi ve kış dönemi için stajyer öğrenci alımları yapıyor sizlerde staj eğitiminizi Kartonsan şirketinde yaparak kendinizin geleceğini oluşturabilir ve Kartonsan şirketinin tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Kartonsan staj başvurularını belirli tarihler arasında gerçekleştirmektedir bu tarihler ise Kartonsan insan kaynakları sayfasında yer almaktadır. Stajyer başvuruları insan kaynakları departmanında değerlendirildikten sonra kabul edilmektedir.

Kartonsan'da staj yapmak isteyen kişiler insan kaynakları departmanından stajyer başvuru formu almalılar ve bu başvuru formunu doldurduktan sonra ilgili yerlere teslim etmeliler. Eğer insan kaynakları departmanı tarafından uygun bulunursanız belirli tarihlerde Kartonsan'da staj yapmaya başlayabilirsiniz. Kartonsan staj başvurularını buradan takip edebilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.