Kavuklar İnşaat İş Başvurusu

Kavuklar İnşaat şirketinde sizde çalışmak istiyorsanız Kavuklar inşaat insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İnşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Kavuklar İnşaat bünyesinde çalıştırmak için başarılı, yetenekli ve disiplinli personel alımları yapmaktadır sizde sektörün öncü firmalarından birisi olan Kavuklar İnşaat'a iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kavuklar İnşaat, 1960 yılında Malatya ilinde Mehmet Kavuk isimli kişi tarafından kurulmuştur. Şirket ilk olarak akaryakıt ve kereste ticareti ile iş hayatına başlamış daha sonralarda inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Kavuklar İnşaat, 1970 senesinde hızlı bir büyüme yaşamıştır ve bu büyüme sonucunda faaliyet alanları da bi hayli büyüme göstermiştir. Kavuklar şirketi sadece inşaat sektöründe değil otomotiv, akaryakıt, inşaat, prefabrik, matbaa mürekkep, sigortacılık ve beton gibi daha saymadığımız alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizde Kavuklar İnşaat şirketinde
personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız hemen Kavuklar iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir eğer iş başvurunuz uygun bulunursa sizlere geri dönüş yapacaklardır. Size geri dönüş yapabilmeleri için insan kaynaklarında yer alan iş başvuru formunu doğru ve eksiksiz bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Kavuklar inşaat'a buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.