Namet İş Başvurusu

Namet, 1929 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana kendisini sürekli geliştirmiştir. Namet, Türk insanına inanılmaz, doyulmaz lezzetler bırakmak için çabalamış ve başarılıda olmuştur. Üretmiş olduğu ürünlerinde kaliteye oldukça önem vermektedir. Namet, sağlıklı, güvenilir ve doğal ürünleri ile müşterilerinin hizmetlerini karşılamaya devam ediyor. Şirketin yüz elliyi aşan ürün çeşidi bulunmakta ve böylece herkesin ihtiyacını karşılamaktadır. Namet, Türkiye'nin ileri üretim tesisine sahiptir bu tesislerde sağlığı, kaliteyi en ön planda tutuyor ve en iyi üretimi gerçekleştirmek için kendisi ile yarışıyor.

Namet şirketinin arkasında ülkemizin et uzmanı Kayarlar ailesi vardır. Namet, 2005 senesinde Kayarlar Grup'un bünyesine dahil olmuştur. Namet'in üretmiş olduğu ürünlerden bazıları şöyledir; pastırma, sosis füme, salam, kavurma, sucuk, jambon gibi daha saymadığımız bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Namet şirketi personel alımı gerçekleştirecektir sizde Namet çalışanı olmak istiyorsanız hemen iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra staj yapmak isteyenler Namet staj başvurusu da yapabilirler.

Namet iş başvurusu
Namet Staj başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.