Nurol İnşaat İş Başvurusu

Nurol Holding, 1960'lı yıllarda kurulmuş olup asıl olarak inşaat sektöründeki faaliyetlerine ağırlık vermiştir. 60'lı yıllardan günümüze başarılı bir şekilde gelebilmesi şirketin yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip etmesidir. Nurol inşaat'ın bu yenilikçi ve organizasyon yapısı güçlü olduğu için kısa sürede büyümüştür. Bu büyüme sadece ulusal alanda değil uluslararası bölgelere de ulaşmıştır. Kısa sürede büyüme şirketin güvenirliğini arttırmış ve inşaat sektöründe önemli bir yere ulaşmasını sağlamıştır. Nurol Holding sadece inşaat sektöründe değil ticaret, finans, sigortacılık, gıda ve turizm otel yönetimi gibi alanlarda da faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Holding grubunda yaklaşık olarak otuz dokuz şirket bulunmaktadır. Nurol İnşaat faaliyetlerine başladığından bu yana büyük projeler yapmış ve bu projeleri yakından takip ettiği son teknoloji ürünler ile gerçekleştirmiştir böylece inşaat sektörüne de adını duyurmuştur. İnşaat firması 2001 senesinde yeniden yapılanma sürecine girmiş ve bu zorlu süreci başarılı ayrıca kısa sürede tamamlamıştır. İnşaat sektöründe ki başarılı şirket Nurol inşaat'a sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nurol inşaat'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Başvuru Ankara
  • Turser Turizm Servis ve Ticaret A.Ş.
  • Nurol Sigorta Aracılık Hizmetleri
  • Nurol Havacılık
  • Nurol Enerji Üretim ve PazarlamaHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.