Özel Anadolu Hastanesi İş Başvurusu

Özel Anadolu Hastanelerinde sizde personel olarak çalışmak ister misiniz? Anadolu Hastanesi bünyesinde çalıştırmak üzere bir çok alanda personel alımı yapmaktadır. Özel Anadolu Hastanesinde çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Anadolu Hastanesi iş başvuru formunu doldurmanız olacaktır. Özel Anadolu Hastanesi, personel alımlarını insan kaynakları sayfasından yapmaktadır.

Özel Anadolu Hastanesi, 1988 senesinde Doktor Hayati Arkaz isimli kişi tarafından Avcılar'da kurulmuştur. 1988 senesinde kurulan Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, 1991 yılında tamamlanmış ve faaliyetlerine başlamıştır. Anadolu Hastanesi faaliyetlerine başladığında bünyesinde yoğun bakım üniteleri, doğumhaneler, ameliyathaneler ve biyokimya laboratuvar gibi hizmetleri bulunmaktaydı. Hastane, her geçen gün büyümüş ve çeşitli bölgelerde de hizmet vermeye başlamıştır.
Bu bölgelerden bazıları ise İstanbul, Çanakkale, Zonguldak ve Çorlu gibi illere hastanelerini son teknoloji ile kurmuştur. Türkiye'nin en büyük özel hastanelerinden birisinde sizde çalışmak istiyorsanız hemen buradan iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.