Özel Fuar Hastanesi İş Başvurusu

Özel Fuar Hastanesinde çalışmak istiyorsanız hemen Fuar Hastanesi iş başvuru formunu doldurmalısınız. Fuar Hastanesi sürekli gelişmektedir bu nedenle personel ihtiyaçları da arttığı için çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapmaktadır. Özel Fuar Hastanesi iş başvurularını insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formundan yapmaktadır.

Özel Fuar Hastanesinin temelleri 1997 senesine dayanmaktadır o yıllarda Akşifa sağlık hizmetleri kurulmuş ve böylece Özel Fuar Hastanesinin temelleri de atılmıştır. Hastanenin temel çıkış noktası Afyonkarahisar'a özel poliklinikler ve özel sağlık hizmetleri kurmaktı. Bu amaçları 1998 senesinde gerçekleştirilmiş ve Afyon Tıp Merkezi faaliyetlerine başlamıştır. Afyon Tıp Merkezine olan yoğun ilgi ile şirket cesaretlenerek 2000 senesinde Özel Fuar Hastanesi kurularak hizmete açılmıştır.

Özel Fuar Hastanesinin temel amaçlarından birisi vermiş olduğu sağlık hizmetlerini sürekli arttırmak ve kendisini geliştirmektir. Hastane her geçen büyümüş ve hizmet kalitesini arttırmıştır. Özel Fuar Hastanesi hizmet kalitesini bünyesinde çalıştırmış olduğu personelleri ile sağlamaktadır. Sizlerde sağlık alanında çalışmak istiyorsanız Özel Fuar Hastanesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Hastaneye iş başvurusu yapmak için buradan insan kaynakları sayfasını inceleyiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.