Tekfen İnşaat İş Başvurusu

Tekfen İnşaat firmasında çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilir ve Tekfen'de çalışmaya başlayabilirsiniz. Tekfen İnşaat, 1956 senesinde üç ortak tarafından kurulmuştur. Tekfen şirketi ismini teknoloji ve fen kelimelerinin birleşmesinden almaktadır. Tekfen inşaat kurulduğu yıllardan günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmış ülkemizin inşaat sektöründe önemli bir yere sahiptir. Tekfen inşaat şirketi bir çok önemli projede yer almıştır ve bu inşaat projelerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır böylece şirket güvenirliği ve kalitesi artmıştır. 1956 ve 1957 seneleri şirketin kurulduğu ve ilk kararların alındığı yıllardır. O yıllardan beri her sene önemli kararlar almış ve her sene
kendisini geliştirmeye devam etmiştir. 1971 senesinde Tekfen şirketlerinin yapmış olduğu faaliyetleri düzene koymak için Tekfen Holding kurulmuştur.


Büyüyen inşaat şirketi Tekfen personel alımları da gerçekleştirmektedir. İnşaat firması açık pozisyon olduğunda o pozisyonlara alım yapmak için iş ilanları yayınlamaktadır. Sizlerde Tekfen İnşaat'da işçi olarak çalışmak istiyorsanız bu işçi alım ilanlarını takip etmeniz ve sizlere uygun olan işçi alım ilanlarına başvuruda bulunmalısınız. Tekfen iş başvurularını takip etmek için insan kaynakları sayfasını http://www.tekfeninsaat.com.tr/TR/ik_politikamiz.asp incelemenizi öneriyoruz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.