Tigem İş Başvurusu

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, 1984 yılında Türkiye Cumhuriyetince tarım sanayisinin ihtiyacı olan mal ve hizmetlerin üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur. Tarım ve Köy işleri Bakanlığına bağlı olarak kurulan Tigem'de bir çok kişi personel olarak çalışmak istemektedir. Tigem, personel alımı yapacağı zaman resmi sitesinden personel alım duyurularını gerçekleştirmektedir. Tarım işletmeleri Genel Müdürlüğünde çalışmak istiyorsanız tigem.gov.tr adresini sürekli takip etmeniz gerekmektedir. Personel alım ilanları bu adresden yayınlanmaktadır.

Tigem, Türkiye'nin hayvansal ve bitkisel üretimlerini fazlalaştırmak, çeşitlendirmek ve ürün kalitesini daha da iyileştirmek için yetiştirmiş olduğu tohumları, fide ve fidan gibi malları yetiştiricilere göndermektedir. Tigem, amaçlarını ve faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri yurt dışına ve yurt içine temin eder.


Tigem bir devlet kurumu olduğu için personel alım ve iş başvurularını Kpss puanlarına göre yapmaktadır. Tigem'de daimi işçi değilde sözleşmeli olarak çalışmak isteyen kişiler Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile Kpss sınavında başarılı olan personeller arasından gerçekleştirilmektedir. Tigem'e daimi işçi alımları ise Türkiye iş kurumu aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve başvurular bu kuruma yapılmaktadır. Tigem'de çalışmak isteyen bir çok kişi bulunmaktadır bu nedenle sizlere vereceğimiz personel alım ilan sayfasını sürekli takip etmeniz gerekiyor. Bu sayfada personel alım ilanları, mülakat sonuçları ve mülakatı kazanan kişilerden istenen belgeleri bulabilirsiniz. En son alımlar Ceylanpınar'da gerçekleşmiştir ve mülakat sonuçları da açıklanmıştır. Ceylanpınar'da bir daha alım olursa bu tigem.gov.tr haber sayfasından takip edebilir ve Ceylanpınar Tigem iş başvurunuzu yapabilirsiniz. 
Personel ilanları1 yorum:

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.