Tüpraş Staj Başvurusu

Tüpraş stajyer personel alımları yapmaktadır eğer sizlerde Türkiye Petrol Rafinerileri ( Tüpraş ) şirketinde zorunlu staj eğitiminizi tamamlamak isterseniz bir çok bölgeden stajyer öğrenci alımları gerçekleştirmektedir. Tüpraş stajyer başvurularınızı resmi sitesinde yer alan staj başvuru adresinden yapabilirsiniz eğer uygun bulunursa stajınızı Tüpraş firmasında tamamlayabilirsiniz. Stajyer personel alımı yaptığı iller İzmir, Kırıkkale, İzmit ve Batman gibi illerden stajyer personel alımı yapacaktır.


Tüpraş şirketinde staj yaparak hem kendinize tecrübe edinmiş olursunuz hemde zorunlu staj eğitiminizi tamamlamış olursunuz. Türkiye Petrol Rafinerileri staj başvuru şartlarını ilgili staj başvuru adresinden öğrenebilir ve staj başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüpraş stajyer şartlarından bazıları daha önce Tüpraş şirketinde staj yapmamış olmak, zorunlu staj olan öğrenciler, üniversite ve meslek okullarında okuyan öğrenciler olmak zorundadır. Tüpraş Staj BaşvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.