Vakıfbank İş Başvurusu

Vakıfbank'a iş başvurusu yapmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Vakıfbank personel alımlarını resmi sitesinden yaptığı duyurular ile gerçekleştirmektedir. Türkiye Vakıflar Bankası, 1954 senesinde kurulmuştur. Vakıfbank, 2012 yılı verilerine göre ülkemizin en büyük altı bankası arasında yer almaktadır. 1954 senesinde Adnan Menderes'in talimatıyla 50 milyon TL sermaye ile kurulan Vakıfbank, 1954 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Vakıfbank'ın sadece Türkiye'de değil New York, ve Bahreyn gibi daha saymadığımız yabancı ülkelerde de şubeleri bulunmaktadır. Türkiye Vakıflar Bankası, 2005 senesinde %25'lik sermayesi halka açılmıştır diğer kalan sermayeler ise emekli sandığına, mazbut vakıflara ve mülhak vakıflara bölünmüştür. Sunmuş olduğu hizmetler ise temel bankacılığın yanı sıra sermaye piyasası ve yatırım bankacılığı alanlarında da hizmet vermektedir.

Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olan Vakıfbank'da 12.000 kişiyi aşan personel sayısı ve 1.000'i aşan şube sayısı ile müşterilerinin hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Sizlerde bu ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan Vakıfbank'da çalışmak istiyorsanız vereceğimiz adresten personel alım ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayfada sürekli ilanlar bulunmamaktadır banka personel alımı yapacağı sıra bu sayfadan duyurular yapmaktadır yani sürekli takip etmenizi tavsiye ederiz.

Vakıfbank iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.