Vakko İş Başvurusu

Vakko'nun temelleri 1934 senesinde kurulan Şen Şapka isimli küçük bir şapka dükkanına dayanmaktadır. O yıllarda Şen Şapka dükkanını Vitali Hakko isimli kişi kurmuştur. Şen Şapka bir süre sonra Vakko markasına dönüşmüştür ve halen daha bu isim ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Vakko ismiyle faaliyetlerine başladığında Türk pamuğu, ipeği ve yünleriyle şık ve son moda eşarplar üretmeye başlar. Vakko markalı eşarplar ülkemizde oldukça popüler olmuştur ve böylece Vakko markasının büyümesine neden olmuştur. Vakko markası ilkleri ile de tanınmaktadır çünkü Türkiye'de ilk moda reklamını veren şirkettir. İsmi Vakko olmadan önce yani Şen Şapka markasıylada ilk reklam verenlerden birisiydi.

Vakko fabrikası 1968 senesinde İstanbul'da kurulmuştur ve 29.000 m2'lik kapalı alanıyla Türkiye'nin modern fabrikalarından birisidir. Bu fabrika sanata oldukça önem verdiği için fabrika girişine Türk sanatçılarının eserlerini yerleştirmiştir.Vakko değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip etmiştir böylece kendisini yenileyebilme fırsatını yakalayabilmiştir. Vakko şirketi 2008 senesinde 33.000 m2'lik fabrikası ile müşterilerinin hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. Vakko giyim firması her geçen büyüdüğü için personel ihtiyacı da doğmaktadır bu nedenle bir çok eleman alımı gerçekleştirmektedir. Sizde Vakko'da çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakko'da yer alan bazı açık iş ilanları;

  • Satış Danışmanı - Vakko Zorlu Wedding İstanbul Anadolu
  • Prova Mankeni
  • E-Ticaret Fotoğrafçı Asistanı
  • Tekstil Mühendisi
  • Depo Elemanı
  • Kasiyer - Vakko1 yorum:

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.