Yasa Denizcilik İş Başvurusu

Sizlerde Yasa Denizcilik şirketinde çalışmak istiyorsanız çeşitli iş pozisyonlarında personel alımı yapıyor. Yasa Denizcilik, iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formundan yararlanabilirsiniz. Yasa Denizcilik iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Yasa Denizcilik, Yasa Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yasa Holding ise 1999 senesinde Yalçın Sabancı isimli kişi tarafından kurulmuş Türkiye'de ve uluslar arası alanlarda faaliyet göstermektedir. Yalçın Sabancı, Sabancı Holding'de görev yapmaktaydı ancak buradaki görevinden ayrılarak denizcilik sektörüne yatırım yapmıştır. Yalçın Sabancı, denizcilik sektörüne önemli yatırımlar yaparak kısa sürede sektörde önemli bir konuma sahip olmuştur. Denizcilik sektörünün yanı sıra turizm, inşaat, havacılık ve tekstil gibi alanlarda da faaliyetlerine başlamıştır.

Denizcilik sektörünün önemli kuruluşlarından birisi olan Yasa Denizcilik'de sizlerde personel olarak işe başlayabilirsiniz. Yasa Denizcilik şirketinin yanı sıra yine aynı insan kaynakları sayfasından Yasa Holding iş başvurusu da yapabilmeniz mümkündür. Yasa Denizcilik iş başvuru formu adresine buradan ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.