Aker Mağazacılık İş Başvuru Formu

Aker Mağazacılık ve Eşarp şirketinde sizlerde personel eleman olarak çalışabilirsiniz. Aker mağazacılık personel alımlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Aker Mağazacılık şirketinde yer alan bazı açık iş ilanları şöyle; kumaş satın alma sorumlusu İstanbul, satış danışmanı Trabzon, kasiyer, bayrampaşa forum avm satış danışmanı ve mağaza müdürü gibi alanlara personel eleman alımları yapacaktır.

Aker Mağazacılık bundan 36 yıl önce Behçet Akyar ve İzzet Akyar isimli kişiler tarafından kurulmuştur. Şirketin bu iki kurucusu ilk yıllarda Fatih'de küçük bir kumaş mağazası ile bu işe başladılar daha sonra Aker markasını oluşturdular. Bu iki ortak üretmiş olduğu ürünleri Aker markası adı altında satışını gerçekleştiriyordu. Aker günden güne büyümüş ve günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmıştır.

Fatih'de açılan ilk mağaza başarıyı yakalayınca ikinci bir mağaza Bakırköy'de açıldı. Aker ürünlerinde kaliteye oldukça önem veriyordu ve müşterilerine sundukları yüksek kaliteli kumaşlar sayesinde 80'li yıllarda oldukça popüler bir şirketti. Aker, ilerleyen senelerde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve ürün yelpazesini genişletmek amacıyla kadın hazır giyim ürünlerini mağazalarında satışa sundular. Aker'in o yıllarda iki adet mağazası bulunuyordu ve bu iki mağaza ile 2004 yılına kadar devam ettiler daha sonra mağaza sayısı sekiz'e yükseldi günümüzde ise mağaza sayısı 25'e kadar çıkartıldı.
Aker günden güne büyümüş ve müşteri memnuniyetine önem veren şirketlerden birisidir. Aker müşteri memnuniyetini bünyesinde çalıştırdığı personelleri ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bünyesinde çalıştıracağı personellerin güler yüzlü, yetenekli ve çalışkan olmasına özen göstermektedir. Sizde bu başarılı mağazacılık şirketi olan Aker'e iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasına gidebilirsiniz.

Aker Personel Alımı iş başvurusu için tıklayınHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.