Anadolu Motor İş Başvuru Formu

Anadolu Motor şirketi çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı gerçekleştirmektedir. Anadolu Motor'un personel alımı yaptığı iş pozisyonları şunlardır; bölge satış sorumlusu İstanbul, elektrik bakım teknisyeni, dönemsel üretim elemanları ve ihracat pazarlama uzmanı gibi alanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Anadolu Motor iş başvurularını kendi sitesindeki insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir.

Anadolu Motor'un geçmişi 1965 senesine dayanmaktadır o yıllarda şirket Çelik Montaş ismi ile kurulmuştur ve üretimlerine 1972 senesinde başlamıştır. Anadolu Motor şirketi Anadolu Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Anadolu Motor 55 bin m2'lik bir alan üzerine kuruludur bunun 24 bin m2'si kapalı alandır.

Anadolu Motor'da yaklaşık olarak yüz seksen yedi personel çalışmaktadır ve şirkette 8 müdür, 16 şef, 68 idari büro personeli bulunmaktadır. Sizlerde bu personeller arasına girmek istiyorsanız hemen buradan Anadolu Motor iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.