Balpet Petrol İş Başvuru Formu

Balpet Petrol firmasında personel olarak çalışmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz Balpet Petrol insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz. Balpet Petrol iş başvurusu formunu kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasında yayınlamaktadır. Balpet Petrol iş başvuru formunu doğru bilgileriniz ile doldurmanız gerekmektedir. Balpet Petrol şirketi bir çok alanda personel alımı yapmaktadır bunlardan bazıları ise şöyledir; muhasebe şefi Şırnak, işletme müdürü İstanbul ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi daha saymadığımız iş pozisyonlarına personel işçi alımı yapmaktadır.

Balpet Petrol, 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Petrol şirketi kurulmasından bir yıl sonra dağıtım lisansı almaya hak kazanmıştır bu dağıtım lisansını o senelerde alan üçüncü akaryakıt şirketinden birisi olmuştur. Balpet Petrol kurulduğu yıldan bu yana sürekli gelişmiş ve ülke genelinde bir çok bayilikler vermiştir. Balpet Petrol şirketinin şuanda Türkiye genelinde 390'ı aşkın bayisi bulunmaktadır. Balpet Petrol firmasının hedefi bir çok bölgeye istasyon açarak ulusal bir şirket olmaktır.

Balpet Petrol şirketinin şuanda bir çok istasyonu bulunmaktadır ve halen daha çeşitli bölgelere istasyon açmaktadır bu nedenle bu istasyonlarda çalıştırmak üzere personel alımı gerçekleştirmektedir. Sizde Balpet Petrol şirketine iş başvurusu yapmak istiyorsanız buradan insan kaynakları sayfasını inceleyiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.