Bankpozitif İş Başvuru Formu

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası nda sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. BankPozitif bünyesinde çalıştırmak üzere bir çok pozisyona personel alımları yapmaktadır. BankPozitif'de yer alan bazı iş ilanları aşağıda belirtilmiştir eğer sizlere uygun bir iş ilanı varsa hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

BankPozitif'in geçmişi 2002 yılına dayanmaktadır o yıllarda şirketin ismi Toprak Yatırım Bankasıydı fakat bankanın hisseleri aynı yıl içinde satılmış ismi C Kredi ve Kalkınma Bankası olarak değiştirilmiş ve bu isimle faaliyetlerine devam etmiştir. Bundan 3 sene sonra yani 2005 senesinde bankanın ismi BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası olarak değiştirilmiştir. Türkiye'nin öncü bankalarından birisi olan BankPozitif kendisini sürekli yenilemeyi başarmış ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

BankPozitif, 2007 yılında derecelendirme şirketi olan Fitch'den ülkemizde alınabilecek en yüksek kredi notunu almıştır.Bu almış olduğu kredi notu ise bankanın ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesidir. Bu derecelendirmeden tam bir yıl sonra Moody's derecelendirme şirketi tarafından yine en yüksek kredi notu BankPozitif'e verilmiştir. Türkiye'nin başarılı bankaları arasında yer alan BankPozitif bünyesinde çalıştırmak üzere yetenekli, takım çalışmasına uyum sağlayan ve yeniliğe açık personel alımı yapmaktadır sizde BankPozitif'de personel olarak çalışmak istiyorsanız buradan insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.