Bizimgaz İş Başvuru Formu

Bizimgaz şirketinde sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasında yer alan iş ilanlarını inceleyebilir daha sonra iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bizimgaz iş başvuru formu doldururken gerçek bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir çünkü iş başvurunuz onaylanırsa burada vermiş olduğunuz adres ve iletişim bilgilerinize dönüş yapılacaktır.

Bizimgaz şirketi 1967 senesinde Hayrettin Karaali isimli kişi tarafından kurulmuştur. 1992 senesinde Bizimgaz, Primagaz şirketine satılmıştır ve faaliyetlerini bu gaz şirketi altında devam ettirmiştir. Satıl almalar yıllar sonrada devam etmiş 1999 senesinde Primagaz şirketi de Hollanda'nın en büyük LPG dağıtım şirketine satılmıştır böylece bu iki gaz şirketi Hollandalı gaz şirketinin bünyesinde faaliyetlerine devam etmeye başlamışlardır.

Bizimgaz şirketi sektörü de edindiği tecrübe ile müşterilerine en iyi ve en güvenilir LPG sunmayı amaç edinmiştir. Bizimgaz şirketi müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir ve bu memnuniyeti ise bünyesinde çalıştırdığı personelleri ile gerçekleştirmektedir. Sizde Bizimgaz şirketinde çalışmak isterseniz iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Bizimgaz iş başvurusu formunu, iş ilanlarını kendi sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasında yayınlamaktadır. Buradan Bizimgaz insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.