Bmc İş Başvuru Formu

BMC, lider ticari araç üreticisi personel alımı yapmaktadır sizlerde sektörünün lideri olan Bmc şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen Bmc iş başvurusu yapabilirsiniz. Bmc iş başvurularını kendi sitesinde yer alan iş başvuru formundan gerçekleştirmektedir tek yapmanız gereken insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvurusu formunu eksiksiz doldurmanız.

BMC, 1964 senesinde İzmir ilinde kurulmuş lider ticari araç üreticisidir. Bmc kurulduğu yıldan bu yana sektöründe lider konumdadır bu liderliği ise yenilikçi yapısı, kaliteli üretimleri ve bünyesinde çalıştırmış olduğu yetenekli personelleri ile sağlamıştır. BMC şirketi tüm bunların yanı sıra müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir bu nedenle bünyesinde çalıştıracağı personellerin yetenekli, takım çalışmasına uyum sağlayan ve yenilikçi olmasına önem göstermektedir.

Bmc şirketi ilk kurulduğu yıllarda Morris ve Austin markalı ticari araçları üretiyordu daha sonralarda traktör, kamyonet, kamyon ve motor üretmeye başlamıştır. Bu yeni araçları 1966 senesinde üretmeye başlamıştır ve bir anda büyüme yaşamıştır, sektöründe güçlenmiştir. Türkiye'de üretilmeyen motorların, dizel araçların ve benzinli motorların adaptasyonunu gerçekleştirerek otomotiv sektörünün gelişiminde BMC önemli bir yere sahiptir. Sektörün ilklerini yapan ve Türk otomotiv sektörüne katkıda bulunan Bmc'de sizde çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından yani buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.