Çetmen Mağazaları İş Başvurusu Formu

Çetmen Mağazalarında çalışmak istiyorsanız şuanda bir çok çeşitli iş pozisyonuna personel alımı
yapmaktadır. Sizlerde bu büyük mağazalar zincirinin sahibi olan Çetmen Mağazalarında çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvurusu formundan yararlanabilirsiniz. Çetmen Mağazaları bir çok ilden ve bir çok pozisyona personel alımları yapmaktadır bunlardan bazıları ise şunlardır; satış temsilcisi İzmir, satış temsilcisi Denizli, mağaza müdürü Türkiye geneli, satış temsilcisi Balıkesir gibi daha saymadığımız bölgeden personel işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Çetmen Mağazaları, 1962 yılında İzmir'e açmış olduğu mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. Çetmen, kurulduğu ilk yıllarda tek bir mağaza ve kendi üretmiş olduğu mobilyalar ile müşterilerinin hizmetlerini karşılamaktaydı. Ancak ilerleyen yıllarda mağazacılık sektörünün geliştiğini ve günlük yaşamın değiştiğini fark eden Çetmen, 1995 yılına geldiğinde mobilya fabrikaları kurmuş ve konumunu güçlendirmiştir. Bu kurmuş olduğu mobilya fabrikaları ile günümüze ayak uydurmayı başarmış ve yenilikçi bir yapısı olduğunu ispatlamıştır. Her geçen yıl kendisini geliştirmek için yenilikler yapmaya başlamıştır. 1999 senesine gelindiğinde ikinci bir mağaza daha açmaya karar verir ve bu mağazayı İzmir bölgesinde faaliyete geçirir.

İkinci mağazadan tam 2 yıl sonra üçüncü mağazasını da açmaya karar verir ve Manisa ilinde faaliyete geçirir. Çetmen Mağazalarının şuanda ülkemizde 30'dan fazla mağazası bulunmaktadır ve bu mağazaların 5'i Manisa'da, 3 tanesi İstanbul'da, 16 tanesi Manisa'da, Uşak, Denizli ve Muğla gibi illerde de mağazaları bulunmaktadır. Sizde bu büyük mağazalar zincirinin sahibi olan Çetmen Mağazalarında eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasında yer alan yani buradan Çetmen Mağazasına iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.