Deloitte İş Başvuru Formu

Deloitte firmasında sizde çalışmak istiyorsanız bir çok çeşitli iş pozisyonuna ve farklı illerden personel alımı gerçekleştirmektedir. Deloitte şirketinin personel alımı yaptığı iş pozisyonlarından bazılar ise şöyledir; senior auditor Bursa, yeni mezun işe alım İstanbul ve Audit Assistant Manager Adana gibi bölgelere personel alımı yapıyor.

Deloitte firması çok çeşitli alanlarda hizmet vermektedir bunlar ise; vergi, denetim, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman gibi alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir. Deloitte sektörünün lideri konumunda yer almaktadır ve yüz kırktan fazla ülkede hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. 140'dan fazla ülkede kaliteli hizmet sunan Deloitte şirketinde çalışan personel sayısı ise yüz elli bin'i aşmaktadır. Sizlerde bu Deloitte'de çalışan personellerin arasına girmek istiyorsanız hemen Deloitte iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Deloitte şirketi Türkiye'de hizmetlerine 1986 senesinde başlamıştır. O yıllarda İstanbul ve Ankara ilinde hizmet veriyordu ilerleyen tarihlerde çeşitli bölgelere de şubeler açarak büyümeye gitmiştir. Günümüzde İstanbul ve Ankara şubelerinde yaklaşık olarak 900 personel eleman çalışmaktadır. Deloitte personel alımlarını insan kaynakları sayfasından yapmaktadır buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.