D&R İş Başvuru Formu

Sektörünün lideri DR iş başvurusu yapmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz ilgili ilan adresinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. D&R bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli iş pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır bunlardan bazıları ise şunlardır; satış temsilcisi Ankara, İstinye park kasa elemanı ve Antalya engelli personel gibi alanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.
D&R şirketi Doğan Holding çatışı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Doğan Holding iştiraki olarak 1996 yılında kuruldu ilk mağazasını bir yıl sonra yani 1997 senesinde Erenköy'de açmıştır. D&R herkese hitap eden ürünleri tek çatı altında toplamış ve satışını gerçekleştirmektedir ayrıca sektörünün lideri konumunda yer almaktadır.

D&R'nin satış yaptığı ürünlerden bazıları ise kitap, müzik, hediyelik eşya, hobi, kırtasiye ve elektronik gibi geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. DR müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir bu memnuniyeti ise bünyesinde çalıştırmış olduğu personeli ile gerçekleştirmektedir. Sizde D&R bünyesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.