Ender Mağazası İş Başvuru Formu

Ender Mağazaları şirketinde sizlerde personel işçi olarak çalışmak isterseniz hemen insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. Ender Mağazası personel alımlarını kendi sitesinde yer alan iş başvuru formundan gerçekleştirmektedir.

Ender Mağazası, 1976 senesinde Adana'da faaliyetlerine başlamıştır. Ender Mağazaları kurulduğu yıldan bu yana sürekli çeşitli bölgelere mağazalar açmaya ve büyümeye devam etmektedir. Ender Mağazasının şuanda Sakarya, Edirne, Kocaeli, Denizli, Kayseri, Konya, İstanbul ve Adana gibi daha saymadığımız çeşitli illerde büyük mağazaları bulunmaktadır.

Ender Mağazası, yeni açmayı düşündüğü mağazalarını uzun araştırmalar sonrasında o ilin hareketli bölgelerine açmaktadır. Ender Mağazaları, kaliteye önem vermektedir bunun yanı sıra müşteri memnuniyetine de önem göstermektedir. Sizde büyümeye devam eden mağazacılık sektörünün lideri diyebileceğimiz Ender Mağazasına iş başvurusu yapabilirsiniz. Ender Mağazasına iş başvurusu yapmak isteyenler buradan ilgili insan kaynakları sayfasına gidebilirler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.