Ericsson İş Başvuru Formu

Türkiye'nin önde gelen iletişim teknolojileri şirketi olan Ericsson'da sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız bir çok pozisyona personel alımı yapmaktadır. Ericsson firmasına iş başvurusu yapmak istiyorsanız açık olan iş pozisyonlarından kendinize uygun olanı seçerek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ericsson, 1876 senesinde İsveç'te kurulmuş iletişim teknolojileri şirketidir. 1876'da telgraf şirketi olarak kurulan Ericsson daha sonralarda kablosuz telefon teknolojisi ile geliştirmiş olduğu ürünler ile piyasanın lideri olmuştur. 1990 senelerinde telefon piyasasının %40 gibi büyük bir oranına sahipti ancak teknolojiye ayak uyduramadığı ve yenilikçi yapısı olmadığı için batma noktasına gelmiştir. Daha sonra Sony ile yaptığı anlaşma ile şirketin ismi Sony Ericsson olarak değiştirilmiştir.

Sony ile yapılan bu anlaşma büyük başarı sağladı ve 2005 senesinin en çok telefon satan şirketlerinden birisi olmuştur. 2011 senesinde Sony ile Ericsson ortaklığı sona erdi ve Sony telefon şirketinin tüm hisselerini satın alarak yeni sahibi olmuştur. Telefon piyasasının öncü firmaları arasında yer alan Sony Ericsson şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Sony Ericsson firmasında yer alan iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.