General Mobile İş Başvuru Formu

General Mobile'de personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık olan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. General Mobile bünyesinde açık iş pozisyonu oldukça iş başvuruları yayınlamaktadır bu açık iş ilanlarından size uygun olanı seçerek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

General Mobile, bir Türk şirketidir ancak Abd patentli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. General Mobile Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuştur ancak şirketin merkezi İstanbul ilinde bulunmaktadır. General Mobile sadece cep telefonu üreticisi değil tablet üretimleri de gerçekleştirmektedir. Cep telefonu şirketi 2005 senesine kadar telefonlar için yazılım geliştirme ile uğraşıyordu ancak değişen ve ilerleyen teknoloji ile cep telefonu sektörüne giriş yapmıştır.

General Mobile, kendisine yararlı olacağını düşündüğü için 2006 senesinde distribütörlükler vermeye başlamıştır. General Mobile ürettiği telefonların çoğunluğunda çift hat özelliğini kullanıyordu. General Mobile cep telefonu şirketi son yıllarda çıkartmış olduğu Discovery modeli ile şirketin değerini arttırmış ve telefonun tutulduğunu fark ettikleri için ikinci serisini çıkartmaya karar vermişler bu telefonu da ilki kadar başarıyı yakalamıştır. Sizde bu köklü ve büyüyen cep telefonu şirketi olan General Mobile iş başvurusu yapmak için buradan iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.