HaberTürk İş Başvuru Formu

HaberTürk, haber merkezinde çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken HaberTürk iş başvuru formunu doldurmanız olacaktır. HaberTürk personel alımı başvurularını bağlı olduğu holding'in sitesinde yer alan başvuru formundan gerçekleştirmektedir. Burada yer alan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

HaberTürk TV ve internet haber sitesi 2007 senesinde Ciner Grup Holding bünyesine dahil olmuş ve faaliyetlerini bu holding çatısı altında sürdürmeye başlamıştır. HaberTürk'ün kuruluş amaçlarından birisi milletimize doğru, dürüst ve tarafsız haber sunmaktır. HaberTürk kurulduğu yıldan günümüze kadar bu ilke çerçevesinde haber yapmıştır ve kısa sürede medya sektörünün lider şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Ülkemizde internet haberciliğin öncüsü olarak bilinen ve zamanında en çok sevilen haber sitesi ünvanına sahip olmuştur. HaberTürk TV ve internet sitesi haberturk.com sitesinde personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından yani buradan iş başvurusu yapabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.