Hedef Filo İş Başvuru Formu

Filo kiralama hizmeti veren Hedef Filo'da sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen açık olan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Hedef Filo şuanda bir çok alanda personel alımı yapmaktadır bunlardan bazıları ise şöyledir; veri giriş elemanı, satın alma uzmanı, müşteri hizmetleri uzmanı, hasar uzmanı ve fiyatlandırma uzmanı gibi daha saymadığımız bir çok iş pozisyonuna eleman alımı yapmaktadır.

Hedef Filo, 2003 senesinde kurulmuştur ve filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Filo kiralama sektörünün lideridir. Hedef Filo, kurulduğu yıldan bu yana hızla büyümüş bu büyümenin asıl sebebi ise yenilikçi bir yapısının olmasıdır. Hedef Filo, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir bu memnuniyeti ise bünyesinde çalıştırmış olduğu yetenekli, dinamik ve çalışkan personeli ile gerçekleştirmektedir.

Bu nedenle personel alımı yaparken yetenekli ve çalışkan personelleri bünyesine dahil etmeye
çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Hedef Filo "mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu tedarikçi" sloganı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için mutlu çalışanın olması gerektiğini düşünmektedir. Hedef Filo iş başvurusu formuna insan kaynakları
sayfasından yani buradan ulaşabilirsiniz. ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.