İlko İlaç İş Başvuru Formu

İlko İlaç firmasında çalışmak istiyorsanız bir çok personel alımı yapmaktadır. İlko İlaç'ın personel alımı yaptığı alanlar ise şöyledir; güvenlik elemanı, ruhsatlandırma uzmanı, ihracat müdürü ve forklift operatörü gibi daha saymadığımız bir çok iş pozisyonuna personel alımı yapmaktadır. İlko İlaç'a iş başvurusu yapmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz.

İlko İlaç şirketi Şelçuklu Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. İlko İlaç'ın geçmişi 1929 senelerine kadar dayanmaktadır. Mustafa Öncel isimli kişi 1956 senesinde eczane açmıştır daha sonra eczane sektöründe yaptığı tecrübe ile 1973 senesinde ilaç sanayisine yatırım yapmıştır. Kurulduğu yıllardan günümüze gelene kadar büyük bir yol ve gelişim katetmiştir.

İlko İlaç, ilaç sektörünün lideri konumunda yer almaktadır ve sürekli gelişmektedir. Teknolojiyi ve ihtiyaçları yakından takip ederek büyümeye devam etmektedir. Sizlerde bu büyük ilaç firması olan İlko İlaç'da çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. İlko İlaç iş başvurularını insan kaynakları sayfasından yapmaktadır buradan ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.