Karel İş Başvuru Formu

Karel Elektronik şirketinde sizde çalışmak istiyorsanız açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Karel şirketi çeşitli alanlarda personel alımı yapacaktır bu alanlardan bazıları ise şunlardır; savunma sistemleri üretim mühendisi Ankara, digital pazarlama stajyeri İstanbul, otomatik dizgi teknisyeni ve arge merkezi stajyer eleman gibi personel alımı gerçekleştirecektir.

Karel, 1986 senesinde kurulmuştur ve telekomünikasyon alanında dünyamızda ki gelişmeleri yakından takip ederek bu takip ettiği sistemleri ülkemizde en uygun şekilde üretmek ve tasarlamak amacı ile %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur. Karel şirketinin misyonu ise yaptığı Araştırma ve Geliştirme çalışmaları sonucunda yeni ürünler geliştirmek ve bu geliştirmiş olduğu yeni ürünler ile pazar yaratmak ve pazarı büyütmek gibi misyonu bulunmaktadır.

Karel şirketi sektörünün lideri konumuzda yer almaktadır ve pazar payının %50 gibi büyük bir oranına sahiptir. Sektörünün lideri olan Karel'de çalışmak istiyorsanız buradan yani insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Karel iş başvurusunun yanı sıra staj olanakları da sunmaktadır. Karel'de staj yapmak istiyorsanız yine aynı sayfadan Karel staj başvurusu yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.